Plzeňský MLS si Vám dovoluje nabídnout vystoupení z následující řady ucelených programů. Na výběr jsou jak koncerty se sezónní tématikou (jarní, velikonoční, vánoční), tak koncerty pro každou příležitost, vhodné pro různá jubilea a místní slavnosti, ale i jako samostatný koncert. Naše vystoupení lze uskutečnit na vnitřní i venkovní scéně (s ohledem na počasí). Vánoční či velikonoční koncert vyzní stejně tak dobře ve vyhřátém kulturním domě, jako ve vymrzlém kostele... Program lze případně pozměnit dle Vašich požadavků a připravit tak koncert šitý na míru právě Vaší akci.

V případě Vašeho zájmu o vystoupení nás neváhejte kontaktovat.

Hrajeme a zpíváme pro každou příležitost (60-120 min.)

Pořad v délce 60, 90, 120 min. je vhodný pro jubilea obcí a měst, historická výročí, komentované prohlídky, poutě a posvícení, pivní slavnosti, výstavy, vernisáže a další kulturní akce. Podle požadavku pořadatelů pořad přizpůsobíme konkrétní události.

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří... (60-120 min.)

Program je sestaven převážně z veselých lidových písní z Plzeňska, Chodska a Žinkovska. Uslyšíte písně o šenkýřích, pivu, lásce a radosti, ale také o smutku a zklamání. Program je ukázkou toho, jak naši předkové dovedli překonat těžké chvíle svým optimismem, humorem a satirou. V pořadu nebude chybět ani vyprávění o zaniklých pivovarech jednotlivých oblastí Plzeňského kraje (Domažlicko, Tachovsko, Klatovsko, Sušicko, Rokycansko, Plzeň, severní a jižní Plzeňsko).

S pomlázkou na ty naše hospodyně velikonoční koncert (60 min.)

Náhled programu

V pořadu uslyšíte veselé velikonoční koledy s křístačkami a lidové písně s jarní tématikou. Dozvíte se také něco o velikonočních zvycích a symbolech.


Už přišel k nám vánoční čas vánoční koncert (60 min.)

Náhled programu

Vánoční koncert sestavený hlavně z českých lidových koled, vánočních písní a melodií. Ukazuje na prostou a jedinečnou krásu vánoční doby, kdy se, ať chceme či ne, trochu zastavíme a vzpomeneme na dobu našeho dětství a na ty, které jsme měli a máme rádi.Technické podmínky

PROSTOR   Plzeňský MLS pro své vystoupení potřebuje prostor alespoň 4x2 metry (zatím jsme se vešli všude) a šatnu na převlečení (nejlépe uzamykatelnou). Uvítáme volný vjezd k místu vystoupení a 2 parkovací místa. (Drobné občerstvení uvítáme také ˘.)
ZVUK   V menších uzavřených prostorech či malých sálech hrajeme raději akusticky. Základní obsazení čítá 9 osob. Pro ozvučení kapely potřebujeme: 5 nástrojových mikrofonů (3x housle, 2x klarinety), 2 zpěvové mikrofony (vše na šibenicových stojanech) a alespoň jeden odposlech. Na kontrabasu máme snímač a pro dudy vlastní bezdrátové mikrofony (viz Stageplan).

Plzeňský MLS - Stageplan
Plzeňský MLS - Stageplan - Vánoce


Plzeňský MLS dále nabízí možnost: